Eesti
Naisteühenduste
Ümarlaud
UUDISED  LIIKMED  SIHTASUTUS  TEGEVUS  TULIPUNKTIS  HARIDUS JA SUGU  CEDAW
Liikmed

Eesti Naisteühenduste Ümarlauga ühinenud organisatsioonid

 

Eesti Akadeemiliste Naiste Ühing

volitatud esindaja Mai Maser

 

Eesti Lasteaednike Liit

volitatud esindaja Liili Pille

 

Eesti LGBT Ühing

volitatud esindaja Ingrid Lainemurd

 

Eesti Maanaiste Ühendus

volitatud esindaja Tiiu Soans

 

EMÜ Saare Naised

volitatud esindaja Laine Tarvis

 

Eesti Naiste Liiga

volitatud esindaja Lena Blum

 

Eesti Naiste Varjupaikade Liit

volitatud esindaja Eha Reitelmann

 

Eesti Naisuurimus- ja Teabekeskus (ENUT)

volitatud esindaja Reet Laja, teda asendab Ilvi Jõe-Cannon

 

Eesti Naistoimetajate Ühendus

volitatud esindaja Merike Viilup

 

Eesti Politsei Naisühendus

volitatud esindaja Sirje Sarapuu

 

Eesti Puuetega Naiste Ühingute Liit (EPNÜL)

volitatud esindaja Mare Abner

 

Eidapere Naisselts

volitatud esindaja Rita Toomet

 

Ettevõtlike Daamide Assotsiatsioon (EDA)

volitatud esindaja  Merje Mets, teda asendab Mirjam Kippasto

 

Harjumaa Naisteühenduste Ümarlaud

volitatud esindaja Anne Vahemäe, teda asendab Eha Reitelmann

 

Hiiumaa Ühenduste Naiste Ümarlaud

volitatud esindaja Aivi Telvik, teda asendab Harda Roosna

 

Ida-Virumaa Naiste Tugikeskus-Varjupaik

volitatud esindaja Ene-Eha Urbala, teda asendab Karoli Põllumäe

 

Ida-Virumaa Naisteühenduste Ümarlaud

volitatud esindaja Ene-Eha Urbala, teda asendab Reet Liivamägi

 

Isamaa ja Res Publica Liidu Naiskogu

volitatud esindaja Annely Akkermann

 

Järvamaa Naiste Tugikeskus

volitatud esindaja Riin Palu

 

Järvamaa Naisteühenduste Ümarlaud

volitatud esindaja Tiina Mettus, teda asendab Mare Veermaa

 

Jõgevamaa Naisteühenduste Ümarlaud

volitatud esindaja Tiiu Sarv

 

Jõgeva Maanaiste Ühendus

volitatud esindaja Tiiu Sarv,

 

Keila Naisselts

volitatud esindaja Eha Reitelmann, teda asendab Gina Poverus

 

Kiili Naisselts

volitatud esindaja Andra Perv

 

Kõpu Piirkonna Arendusselts Valguskiir

volitatud esindaja Harda Roosna, teda asendab Svetlana Reinmets

 

MTÜ Karukäpp

volitatud esindaja Silvia Mägi

 

Lääne-Viru Maanaiste Ühendus

volitatud esindaja Helju Viilip, teda asendab Meeri Metsmaker

 

Lääne-Virumaa Naisteühenduste Ümarlaud

volitatud esindaja Inna Läll, teda asendab Aili Vakker

 

Lõuna-Eesti Erivajadustega Perede Ühing

volitatud esindaja Tiia Järvpõld

 

Meremäe Maanaiste Seltsing Sipelgas

volitatud esindaja Silvia Stepanova

 

Naiskodukaitse

volitatud esindaja Riina Kütt

 

Naiskogu Kadri

volitatud esindaja Reet Laja

 

Naiskoolituse Keskus

volitatud esindaja Reet Laja, teda asendab Riina Kütt

 

Rahvusvähemuste Naisteklubi Vega

volitatud esindaja Tatjana Ikim, teda asendab Kristina Ikim

 

Raplamaa Naisteühenduste Ümarlaud

volitatud esindaja Asta-Aino Laurimaa, teda asendab Vaike Pääsuke

 

Saaremaa Naisteühenduste Ümarlaud

volitatud esindaja Laine Tarvis

 

Simuna Naisteklubi

volitatud esindaja Silvi Sirelpuu

 

Tartumaa Naisteühenduste Ümarlaud

volitatud esindaja Merje Mets

 

Tartu LPEMÜ Halastus

volitatud esindaja Liidia Laaneoja, teda asendab Tiiu Laan

 

Valgamaa Naisteühenduste Ümarlaud

volitatud esindaja Helju  Hõbe, teda asendab Mai Norman

 

Venekeelsete Naisteühenduste Ümarlaud

volitatud esindaja Marina Tervonen

 

Viljandi Maanaiste Ühendus

volitatud esindaja Ilme Kibe

 

Viljandimaa Naisteühenduste Ümarlaud

volitatud esindaja Kadri Vollmann

 

Võrumaa Naiste Tugikeskus

volitatud esindaja Külli Piirisild

 

Võrumaa Naisteühenduste Ümarlaud

volitatud esindaja Külli Piirisild

 

Võrumaa Naiste Ühendus

volitatud esindaja Tiia Must

 

WIIS-Est

volitatud esindaja Ilvi Jõe-Cannon, teda asendab Merle Krigul

 

Ühendus Emade ja Laste Kaitseks

volitatud esindaja Ene di Maria, teda asendab Maris Kuusik